Vandentiekio montavimas

Turime daugiau nei 1 metų patirtį įrenginėjant lauko vandentiekio sistemas į skirtingų tipų pastatus. Esame sumontavę aibes vandentiekio tinklų tiek atokiau esančiuose gyvenamuose namuose, tiek Vilniaus senamiesčio daugiabučiuose. 

Naudojame aukščiausios klasės medžiagas pagal CE standartus, jog užtikrintume, kad įrengtas vandentiekis tarnaus daug metų be papildomos priežiūros ir išlaidų. 

vandentiekio montavimas vilniuje

Ilgą patirtį lauko vandentiekio montavime turintys mūsų darbuotojai patars kaip pigiau, greičiau ir kokybiškiau įvesti vandentiekį į Jūsų pageidaujamą objektą. Kiekvieną kliento užklausimą ir projektą sprendžiame individualiai, kad darbai būtų atlikti patogiausiu ir mažiausiai išlaidų reikalaujančiu metodu. 

Prieš pradedant darbus yra paruošiama detalizuota medžiagų ir darbų sąmata.

Priduodame vandens tinklus juos eksploatuojančioms įmonėms. 

Taip pat, nesant galimybei prisijungti prie miesto vandentiekio komunikacijų, organizuojame vandentiekio gręžinių  įrengimą.

Organizuojame dokumentaciją, vandens gręžinio pasą bei atliekame kitus biurokratinius darbus, kad Jūsų norimas namas būtų aprūpintas vandeniu. 

Taikome lanksčią apmokėjimo sistemą, pagal kurią klientas atsiskaito su rangovu tik užbaigus projektą.

P.S. Prieš pradedant montavimo darbus ir prisijungiant prie miesto vandentiekio, būtina parengti techninį projektą pagal kurį bus atliekami darbai ir gaunamas leidimas iš eksploatuojančių įmonių jungtis prie bendro komunikacijų tinklo.

Standartiniam privačiam namui, techninis projektas apytiksliai paruošiamas per 1-3sav., kaina 100-500eur. 

  • Aukščiausios klasės medžiagos
  • Daugiau nei 10 metų sėkmingos patirties
  • Dokumentacijos tvarkymas ir  pridavimas 
  • Individualūs sprendimai
  • Vilniuje ir Vilniaus rajone

Turite klausimų, prašome kreiptis: projektai@davinge.lt arba D.U.K.