Buitinės nuotekos

Turime daugiau nei 15  metų patirtį įrenginėjant kanalizacijos tinklus. Esame sumontavę skirtingų, įvairiose vietose kanalizacijos sistemų Vilniaus Senamiestyje ir miesto rajone privačių gyvenamųjų namų kvartaluose.

buitines nuotekos montavimas

Naudojame aukščiausios kokybės medžiagas.

Atliekame tiek paprastus kanalizacijos įvedimus į gyvenamąjį namą, tiek ir montuojame sudėtingiausias kanalizacijos sistemas, įtraukiant naftos ir riebalų gaudykles, kitus valymo įrengimus ir t.t. 

Visada atsakome už savo darbų kokybę tiek prieš klientą, tiek prieš tinklus eksploatuojančias įmones. Todėl sklandžiai ir gerai priduodame sumontuotą kanalizaciją eksploatuojančioms įstaigoms. 

Prieš pradedant darbus yra paruošiama detalizuota medžiagų ir darbų sąmata.

Kanalizacijos įrengimo kaina priklauso nuo namo atstumo iki kanalizacijos nutekėjimo taško, medžiagų kiekio, privažiavimo sudėtingumo, žemės paviršiaus tipo. Visada stengiames su klientu rasti geriausią įrengimo sprendimą, jog kanalizacijos sistema funkcionuotų nepriekaištingai, ir nebūtų švaistomi kliento pinigai. 

Taikome lanksčią apmokėjimo sistemą, pagal kurią klientas atsiskaito su rangovu tik užbaigus projektą.  

P.S. Prieš pradedant montavimo darbus ir prisijungiant prie miesto kanalizacijos sistemos, būtina parengti techninį projektą pagal kurį bus atliekami darbai ir gaunamas leidimas iš eksploatuojančių įmonių jungtis prie bendro komunikacijų tinklo

Standartiniam privačiam namui, techninis projektas apytiksliai paruošiamas per 1-3sav., kaina 100-300eur. 

  • Aukščiausios klasės medžiagos
  • Daugiau nei 10 metų sėkmingos patirties
  • Dokumentacijos tvarkymas ir  pridavimas 
  • Individualūs sprendimai
  • Vilniuje ir Vilniaus rajone

Turite klausimų, prašome kreiptis: projektai@davinge.lt arba D.U.K.